Ana Sayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

BNP Paribas içinde Arval

1989 yılında kurulmuş olan Arval, dünyanın en iyi derecelendirilen bankalarından biri olan BNP Paribas iştirakidir. Araç kiralama ve filo yönetiminde uzmanlaşarak, bir veya iki araca sehip KOBİ lerimizden, binlerce araca sahip çok büyük uluslararası firmalara kadar farklı büyüklüklerdeki firmalara hizmet sunmaktadır. 
14 değişik ülkedeki partner ağımız ve 25 ülkedeki 4.000 adetten fazla personelimiz ile temelini uzman tavsiyesi ve hizmet kalitesinden alan müşteri taahhütümüzü sunuyoruz.
Aralık 2015 itibariyle dünya genelinde kirada bulunan araç sayımız 770,000 adede ulaşmıştır.
BNP Paribas kuruluu olmak bize stabilite ve güven sunmaktadır. Bu bizlere, müşterilerimiz ve sürücülerimizi destekleyecek sistemlere, yapılara, ürün ve hizmetlere yatırım yapmak fırsatı vermektedir.
Banka bizlere filo pazarındaki liderliğimizin sürekliliğini sağlayacak güçlü kuruluşlar ile rekabetçi fonlama imkanı sağlar. Avrupa 'nın ekonomik tarihi içerisindeki mihenktaşı rolüyle, BNP Paribas kendisine Eurozone içerisindeki lider bir banka ve seçkin ulusararası bir bankacılık kuruluşu olarak konumlandırmıştır.
BNP Paribas, 145,000 adedi Avrupa 'da olmak üzere 185,000 adetten fazla çalışanı ile birlikte 75 ülkede faaliyet göstermektedir.Temelde iki kilit alana odaklanmıştır : Perakende Bankacılık ve Hizmetler (Uluslararası Finansal Hizmetler ve İç Pazarları da içerir) ile Kurumsal Bankacılık.

Arval İkinci El Operasyonları

Kontratları tamamlanıp kiradan döndükten sonra, araçlar çok büyük bir çoğunlukla profesyonel galeri ve yetkili satıcılara satılırlar. Başlangıcından bugüne kadar online platformumuz üzerinden 500.000 adetten fazla araç satılmıştır. Arval Grubu, ikinciel araç pazarında araçlarının en avantajlı şekilde satılması için tüm satış kanallarını en etkin şekilde yönetmektedir.
 Profesyonel alıcılarına araçlarını direkt olarak satabilmek için Arval Grubu Avrupa 'daki faaliyet gösterdiği tüm ülkelerin ortak kullandığı online satış platformunu yönetmektedir. Bu platform, araç tanımlarındaki standardizasyon ve şeffaflıkla birlikte, tüm Avrupa 'ya dağılmış geniş alıcı ağına Arval araçlarının ulaşmasına bir imkan sağlar.