HAKKIMIZDA

 

BNP PARİBAS İÇİNDE TEB ARVAL

TEB Arval, bir TEB ve BNP Paribas Grubu şirketi olarak 2007 yılında kurulmuştur. BNPP iştiraki olan Arval’in uzmanlığından yararlanan TEB Arval, kurumlara operasyonel kiralama ve filo yönetimi çözümleri sunmaktadır. TEB Arval Müşterinin tüm araç filosunun sorumluluğunu alarak, araçların satın alınması, finansman, yönetim, idari işler, vergi takibi ve kontrolü, sözleşme süresince bakım, onarım ve kaza yönetimi, gibi hizmetlerin verilmesini sağlar.

1989 yılında kurulan ve 29 ülkede 7.000’in üzerinde çalışan ile müşterilerine hizmet sunan Arval’in, tüm dünyada 1 milyon'un üzerinde kiralanmış aracı bulunmaktadır.

Arval BNP Paribas Grubunun kurucu üyesi, filo yönetimini sektöründe en uzun devam eden stratejik ortaklık ve yaklaşık 50 ülkede 3 milyon aracı bulunan dünya lideridir. BNP Paribas içinde Arval Bireysel Bankacılık temel faaliyetine aittir.

TEB ARVAL İKİNCİ EL OPERASYONLARI

Motortrade online satiş platformu sayfası ile  üye bayilerimiz,yetkili satıcı ve galericiler kiradan dönen araçları inceleyerek  araçları satın almaktadır. TEB Arval bu güne kadar ikinci el online satiş platformunda 19.000 adet araç satışı gerçekleşmiştir. TEB Arval, ikinci el araç pazarinda araçlarinin en avantajli şekilde satilmasi için tüm satiş kanallarini en etkin şekilde yönetmektedir. Bu online satiş platformu, araç tanimlarindaki standardizasyon ve şeffaflikla birlikte, tüm avrupa 'ya dağilmiş geniş alici ağina arval araçlarinin ulaşmasina bir imkan sağlar.